Schodołaz zamiast windy na odbiór budowlany

Prowadząc własną firmę, albo też dopiero ją zakładając, musimy być świadomi faktu, że będziemy musieli inwestować. Jest to nieodzowna część zarabiania, nawet jeśli na danej rzeczy nie zarabiamy od razu, a sama w sobie nie zwraca się w formie bezpośredniej (czyli nie dostajemy gotówki). Weźmy jako przykład schodołazy – maszyny pozwalające nam wnosić ciężkie, a często i niewygodne pod względem gabarytów przedmioty po schodach. Ich rentowność rozkłada się w czasie, gdyż pozwalają nam takowy zaoszczędzić, ale też zmniejszyć wydatki związane z zatrudnianiem dodatkowych osób do przenoszenia czy ewentualnymi kontuzjami związanymi z ich właściwym wysiłkiem fizycznym.

Czemu schodołaz będzie idealny dla nas?

Przede wszystkim pomyślmy, czy tego typu maszynę będziemy wykorzystywać w naszej branży. Problemu z tym nie powinni mieć właściciele magazynów czy też firmy przeprowadzkowo-remontowe, którym bardzo często zdarza się bywać na wyższych piętrach czy też mieć do czynienia z większym i cięższym sprzętem. W ich przypadku zakup schodołazu jest nie tyle co dobrym rozwiązaniem, co wręcz koniecznością, pozwalającą zarobić przede wszystkim na własnej efektywności oraz zdrowiu, które oszczędzamy.

Schodołaz ma jednak zastosowanie w wielu innych branżach i powinien stanowić element wyposażenia każdej firmy dysponującej „potężniejszym” sprzętem.

Czy zatem warto?

Rozważając zakup takiego sprzętu, jak schodołaz gąsienicowy (np. https://www.prolifter.pl/schodolaz-gasienicowy-dla-niepelnosprawnych-jolly-130-standard-p-7.html)musimy wziąć pod uwagę nie tylko to, czy będziemy z niego korzystać (choć jest to zdecydowaną podstawą do samych chęci zakupu), ale i czy znajdziemy dla niego również nieco inne zastosowanie. Bez wątpienia bowiem jest to urządzenie bardzo przydatne – mniejsze firmy użyją go znacznie rzadziej, a my możemy to wykorzystać, po prostu go im wypożyczając. Jeżeli połączymy własne użycie z tymże wypożyczaniem, inwestycja zwróci się nam jeszcze szybciej. No chyba, że robimy w jednej z branż, które korzystają z tego typu maszyn niemal codziennie – wtedy nie ma absolutnie żadnych wątpliwości co do rentowności związanej z zakupem.

Jeśli szukacie Państwo więcej informacji na temat tego zagadnienia zapraszamy na https://www.prolifter.pl/

 

Dodaj komentarz