Zbiornik buforowy Noel – ciepła woda niskim kosztem

Dostęp do ciepłej wody w naszych czasach i przy naszym trybie życie jest obowiązkowy. Sposoby na jej uzyskanie są różne, poczynając od specjalnych nagrzewaczy po zbiorniki, które tą wodę gromadzą. Niektóre z tych rozwiązań są jednak kosztowne. Warto ograniczyć wydatki poprzez instalację zbiornika buforowego Noel.

Czym rożni się zbiornik buforowy Noel od innych?

Dotychczas najczęściej stosowano zbiorniki w zbiorniku. Działają podobnie do płaszcza wodnego w kominkach. Wolna przestrzeń wypełniona ciepłem ogrzewała wodę znajdującą się w wewnętrznym baniaku. Innym rozwiązaniem stały się zbiorniki z wężownicą ze stali nierdzewnej. Woda ogrzewała się przepływając przez stalowe elementy. Oba rozwiązania wymagają jednak uzyskania bardzo wysokich temperatur nagrzewania, przez co są mało efektowne. Zbiornik buforowy Noel różni się znacznie pd względem wydajności, dzięki wykorzystanym w nim elementom miedzianym. Wężownica działa identycznie, jak w poprzednich zbiornikach, jednak nagrzewa wodę szybciej i z wykorzystaniem mniejszych temperatur.

Czym jeszcze zadziwia zbiornik buforowy Noel?

Wykorzystana w wężownicy miedź nie tylko doskonale przewodzi ciepło, ale jednocześnie likwiduje namnażające się bakterie. Jest to idealny sposób na uzyskanie gorącej i czystej wody. Do jej ogrzania wystarczy zaledwie 50°C. To oznacza, że znacznie spadają koszty opału, czy prądu. Zbiornik Noel dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z łatwością można podłączyć pod każdy rodzaj instalacji grzewczej – do kominka, pieca CO, a nawet do fotowoltaiki, która całkowicie zmniejszy koszty.

Gwarancja praktyczności i jakości

Zbiornik buforowy Noel to nie tylko mądry zakup, to także jedna z najbardziej funkcjonalnych opcji. Każdy ze zbiorników dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb klienta. W zależności od zapotrzebowania oraz metrażu w jakim musi się zmieścić, każdy projektowany jest pod indywidualny kształt. Produkuje się go na odpowiednią szerokość i wysokość. Jednocześnie posiada prostą, ale nowoczesną formę, której żadnej właściciel się nie powstydzi. Zakupiony zbiornik gwarantuje aż 10 lat skuteczności.

Koszty zakupu zbiornika Noel

Sam zbiornik nie należy do najtańszych, ale w praktyce jest mniej kosztowny niż pozostałe opcje. Ogranicza marnowanie prądu i opału, co szybko kalkuluje się na plus. Specjalna budowa minimalizuje utratę ciepłej wody, co także ma ogromny wpływ na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesny, inteligenty i mało wymagający zbiornik Noel jest zdecydowanie warty zakupu.

Dowiedz się więcej na http://www.noel.pl/ile-kosztuje-zbiornik-buforowy/

Dodaj komentarz