Lift Service Komponenty – postaw na jakość

Lift Service Komponenty to znana i renomowana firma zlokalizowana w Lublinie, której udziałowcem jest Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. Głównym polem naszej działalności jest sprzedaż podzespołów i części do dźwigów osobowych i towarowych, a także usługi z tym związane. Ponieważ kieruje nami pasja, wszystkie nasze obowiązki wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i chęcią. Najważniejszy jesteś dla nas Ty, drogi Kliencie, więc zrobimy wszystko, abyś dobrze zapamiętał naszą współpracę.

Produkty

Oferowane przez nas produkty dzielą się na dwie główne sfery. Pierwszą z nich są dźwigi, zarówno te towarowe, jak i osobowe, oraz ich odmiany, czyli platformy. Dźwigi towarowe świetnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach gastronomicznych, transportując naczynia z wyższego poziomu na parter. Ułatwia to znacznie pracę obsłudze obiektu. Dźwigi osobowe to zaś klasyczne windy znane nam z centrów handlowych. Co zrobić w przypadku, gdy z jakichś względów (na przykład nieodpowiednie wymiary szybu) budowa windy jest niemożliwa? Jedną z możliwości jest montaż platform. Są to mniej wymagające technicznie urządzenia, świetnie sprawdzające się zamiast wind.

Drugą grupą produktów są krzesełka dźwigowe, platformy przyschodowe oraz schodołazy. Pomagają one niepełnosprawnym w przemieszczaniu się w przypadku różnicy wysokości. W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować dynamiczny wzrost popularności tego typu urządzeń. Bardzo nas to cieszy, ponieważ niepełnosprawni mają dzięki temu znacznie ułatwione życie. Nasze produkty używane są nie tylko w miastach – także wiele ośrodków gminnych już na etapie projektowania budynków publicznych zakłada montaż krzesełek dźwigowych i platform.

Inne usługi

Nasze usługi polegają również na dostawiemontażu, fachowej pomocy w dobrze komponentów oraz pomocy podczas eksploatacji naszych produktów. Oferujemy szeroki wachlarz części zamiennych w najniższych cenach, co w połączeniu z szybkim terminem realizacji zamówień stanowi gwarancję najwyższej jakości i zadowolenia.

Więcej na: http://www.komponentylift.pl/

Dodaj komentarz