odbior kluczy do nowego mieszkania

Zamieszkać na Wzgórzach Krzesławickich

Stały, coraz dynamiczniejszy rozwój miasta Kraków jest niezaprzeczalnym faktem, a to z kolei przekłada się na rosnącą z każdym rokiem liczbę mieszkańców. Czy to na pobyt stały czy czasowy, liczba ta stale rośnie, a z nią rosną kolejne mieszkania w Krakowie. Nowe mieszkania pojawiają się właściwie w każdej dzielnicy miasta – Ruczaj, Wzgórza Krzesławickie czy też Śródmieście, to tylko przykłady miejsc, gdzie rosną nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie.

Przyrost nowych budynków mieszkalnych generuje niestety też liczne problemy. Wśród nich na pierwszy miejscu można wymienić zbyt dużą gęstość zabudowy czy znikające pod inwestycje tereny zielone, ale też coraz mniejsza przepustowość ulic czy notoryczny brak miejsc do parkowania.

Z każdym z tych problemów będziemy musieli się zmierzyć przede wszystkim w przypadku decyzji o kupnie mieszkania w ścisłym centrum miasta. Oczywiście mieszkanie w takiej lokalizacji ma również plusy – wszędzie blisko czy zazwyczaj bardzo dobra komunikacja miejska, ale to często niewystarczające dla każdego powody nabycia, szczególnie tak drogiego, mieszkania.

Podejmując decyzje o inwestycji w lokal mieszkalny na Wzgórzach Krzesławickich przyjdzie nam rzecz jasna mierzyć się z dojazdami do centrum trwającymi nieraz po kilkadziesiąt minut, ale za to kupimy dużo taniej mieszkanie lub dużo większe w tej samej cenie co za niewielkich rozmiarów mieszkanie w centrum. Dodatkowo nowe mieszkania Wzgórza Krzesławickie w dużej liczbie proponują nam na terenach zielonych, niegęsto zabudowanych, co gwarantuje naprawdę ciszę i ogromny, jak na Kraków, spokój.

Wzgórza Krzesławickie to miejsce idealne do zamieszkania w Krakowie w pierwszej kolejności dla rodzin z dziećmi. Odnajdą się tutaj także osoby starsze szukające wyciszenia, którą gwarantuje bogata w zieleń okolica. O tym, że jest to dobre miejsce do życia, dużą wiedzę na ten temat mają deweloperzy, którzy coraz chętniej realizują na tym obszarze niewielkie inwestycje mieszkaniowe, bo najzwyczajniej w świecie jest na nie popyt.

Dodaj komentarz