Nowoczesne białe komody do salonu

Jak urządzić pokój dzienny, by się w nim zawsze dobrze czuć? Jakie meble wybrać, by osiągnąć zamierzony efekt wizualny, a jednocześnie stworzyć komfortowe warunki do odpoczynku i spędzania wolnego czasu? W zestawie mebli do salonu, obok stolika kawowego, wygodnej kanapy, foteli i szafki RTV, na pewno nie powinno zabraknąć komody. Może być wyposażona w same szuflady, w szafki z drzwiczkami lub posiadać otwarte półki. Niezależnie od tego, jaki model mebla wybierzemy, komoda będzie zawsze potrzebna, bo jest funkcjonalna. Zmieszczą się w niej przeróżne drobiazgi, dzięki czemu najpotrzebniejsze rzeczy zawsze możemy mieć pod ręką, i łatwiej będzie nam zachować porządek w reprezentacyjnym pomieszczeniu, jakim jest salon.

Uniwersalne i ponadczasowe

Komody nigdy nie odejdą do lamusa i nie wyjdą z mody, ponieważ są nie tylko praktyczne, ale także efektowne. Wybierając do nowoczesnego salonu komodę z szufladami w kolorze klasycznej bieli, nadajemy aranżacji wnętrza elegancki charakter. Pokój dzienny z różnej wielkości dwiema lub trzema białymi komodami z tej samej kolekcji można na wiele sposobów dekorować i niewielkim nakładem kosztów nadawać mu nowy charakter, zmieniając ustawienie dekoracyjnych drobiazgów czy zastępując świeczniki stojącymi ramkami z fotografiami.

Białe komody, ze względu na uniwersalny i jednocześnie zawsze dobrze wyglądający kolor, stwarzają wprost nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. Wynika to z tego oczywistego względu, że biel pasuje do wszystkiego. Kupując białe meble do salonu, mamy wolną rękę w zakresie doboru dywanów, koloru ścian i mebli wypoczynkowych. Nie zachodzi nigdy ryzyko, że biała komoda po remoncie nie będzie pasować do wystroju pomieszczenia.

Do przestronnego domu i małego mieszkania

Nowoczesna biała komoda świetnie się prezentuje zarówno w okazałym salonie w domu jednorodzinnym, jak i w małym pokoju dziennym w bloku. Wynika to z takiej prostej prawidłowości, że biel jest nie tylko efektowna i zawsze na topie, ale także rozświetla i optycznie powiększa pomieszczenie. Dlatego znakomitym rozwiązaniem będzie wstawienie komody lub komód w kolorze białym do salonu, który nie jest zbyt dobrze doświetlony, jak również do pokoju dziennego o niewielkiej powierzchni. Komoda w kolorze białym, nawet jeśli jest sporej wielkości, nie przytłacza przestrzeni, nie sprawia wrażenia ciężkiego i zbyt masywnego mebla. Zawsze prezentuje się lekko, a jednocześnie, dzięki odcieniowi klasycznej bieli, wnosi powiew świeżości do wystroju wnętrza.

Komody do salony w kolorze białym lub innym kupisz na https://sklep.akord.net.pl/

Dodaj komentarz